VIDEO

VZDUŠNÁ ARCHITEKTURA, Přírodní barvy a materiály

Život v souladu s přírodou je hlavní ideou projektu Dubičný potok. Architektonický koncept respektuje místní okolí a ráz čtvrti. Díky vhodně zvoleným materiálům a barvám pomáhá vytvořit jednotný vizuální charakter městského prostředí, které je v úzkém propojení s okolní zelení.
 
Rezidenční domy nabídnou široký výběr bytů o dispozicích 1kk až 4kk. Všechny byty mají vlastní balkón, lodžii anebo terasu, případně jejich kombinaci. Každý z bytů bude s terasou či lodžií propojen velkoplošnými francouzskými okny, denní světlo a sluneční paprsky se tak zabydlí přímo ve vašem interiéru. Harmonii a optimistickou atmosféru si budete moci užívat každý den díky propojení s okolní zelení. 
 
Materiálové a barevné řešení domů bude čisté a jednoduché. Okrové vertikální pásy tenkovrstvé fasády budou nejvýraznějším prvkem bytových domů. V kombinaci s bílou omítkou a ocelovým exteriérovým zábradlím dodají budovám lehkost a dokonale zapadnou do okolního prostředí.
 
Velký důraz klademe na udržitelnou architekturu a minimalizaci dopadů na životní prostředí. Důležitým prvkem projektu je nahrazení klasických střech – zelenými střechami, které přidávají na atraktivitě obytné zóny a jsou součástí našeho ekologického přístupu. Dalším atributem udržitelné výstavby je podzemní parkování, které nijak nenarušuje vnější charakter místa, čímž poskytuje více prostoru pro zelené plochy a odpočinkové zóny.