VIDEO

-10% PŘEDKOLAUDAČNÍ SLEVA

Bydlete v 1Q 2024 a zajistěte si Vaše bydlení již nyní. Využijte výjimečné předkolaudační nabídky a pořiďte si domov o 10% levněji.
 
První etapa projektu Dubičný potok se stavebně dostává do finále. Probíhají dokončovací práce v interiérech, montují se podlahy do bytů, osazují se interiérové ​​dveře. Těšíme se na následující týdny, kdy se výsledek prací začne finalizovat i v okolí stavby. Po dlouhém období, kdy se prováděly zemní práce a práce na inženýrských sítích, přicházejí na řadu v nadcházejícím podzimním období závěrečné kontury okolí v podobě dlažeb, chodníků, zeleně a mobiliáře.
 
V této předkolaudační době jsme se rozhodli přinést na trh exkluzivní 10% slevu na 10% bytů. Rezervujte si byt již nyní, abyste vaše bydlení měli právě Vy o 10% levnější. Kompletní nabídkou bytů a možností v projektu Dubičný potok Vás rádi provedou naši prodejci. Neváhejte se na ně s důvěrou obrátit. Ptejte se na všechno, co Vás zajímá.
 
Dubičný potok nabízí mnohem víc než bydlení. Již v první etapě přináší na trh ucelený komplex 229 bytů. Služby a drobné obchody jsou situovány v celém přízemí. Dubičný potok je nově vznikající zóna, která nabízí množství benefitů určujících kvalitu bydlení. Mnohé z nich poprvé v Českých Budějovicích jako součást developerského projektu. Kompletně zelené atrium bez aut, dětská hřiště, workoutové zóny, petang, či komunitní grilování. A především veřejnosti dosud nepřístupnou vodní plochu s přírodními prvky pro vaše báječné dny. To vše bude k dispozici již prvním obyvatelům Dubičného potoka.