VIDEO

Projekt

NOVÁ REZIDENČNÍ ČTVRŤ

Představujeme vám první dvě ze šesti etap rezidenčního projektu Dubičný potok České Budějovice, a to v podobě bloků D a E. Moderní byty v nově vznikající obytné zóně kompletně promění původní charakter území. Moderní Nové Budějovice s bydlením, obchůdky a službami nabídnou vysoký standard bydlení. Těšte se na vnitřní bloky plné zeleně, bezprostřední blízkost přírody, vodní plochu, stromy a kouzlo tekoucího potoka namísto ulic plných hluku a smogu. Benefitem je rovněž rychlé spojení s centrem města, zelený park ve vnitroblocích s dětskými a workoutovými hřišti bez výhledu na zaparkovaná auta. Ta budou mít své místa v podzemním podlaží. Navrženo pro vysokou kvalitu života bez kompromisů.

Byty a apartmány

1kk - 67 | 2kk - 101 | 3kk - 43 | 4kk - 18

Lokalita

Vrbenská ul. České Budějovice

Počet podlaží

6

Obchodní prostory

9

Předávání bytů

2Q 2024

Parking

vnitřní parking - pro všechny obyvatele 1. etapy

I. etapa BLOK D

Splňte si svůj sen o zdravém bydlení. I. etapa rezidenčního projektu Dubičný potok v podobě BLOKU D nabízí široký výběr bytových jednotek, co se velikosti bytů i počtu pokojů týče. V nabídce máme 229 bytů a apartmánů s dispozicemi 1kk, 2kk, 3kk a 4kk. Velkorysé terasy v posledním 6. nadzemním podlaží a krásné lodžie a balkóny v bytech na 2. – 5. podlaží rozšiřují obytnou plochu bytů. V parteru budou umístěny drobné potraviny, kavárna, obchůdky a provozovny se službami. Parkování je pro všechny byty zajištěno v podzemním podlaží, ze kterého se přímo výtahem anebo po schodech dostanete do všech obytných podlaží bez nutnosti vstupu ven do chladného, deštivého nebo horkého počasí. Ekologický přístup k dopravě a využívání cyklistických kol podporuje Dubičný potok prostorným krytým parkovištěm pro kola.

Komfortní bydlení

Byty v rezidenčním projektu Dubičný potok poskytnou komfortní bydlení pro celou rodinu. Srdcem domova je obývací pokoj spojený kuchyňským a jídelním koutem s přímým vstupem na balkóny, lodžie a terasy. Francouzská okna umožní skutečné propojení bytů s lodžiemi a terasami. Element přírody tak pronikne až do interiérů bytů a vytvoří pocit luxusu za cenu běžného bytu.

Kvalitní a bezpečná investice

Investice do dobrých projektů se vyplatí. Dubičný potok dobrým rezidenčním projektem rozhodně bude. Bytové domy posazené do zeleného parku, výborná dispozice bytů a dotek přírody se budou těšit zájmu i v budoucnu. Zhodnoťte vaši investici do bydlení koupí bytu v Dubičném potoce. 

Zelené řešení

Veřejný prostor plný zeleně je navržený podle principů podporujících rostlinnou i živočišnou diverzitu městské krajiny. Své místo tu najdou plochy lučních rostlin, lokální dřeviny, trvalky, stromy i keříky, stejně tak prvky poskytující útočiště mnoha druhům hmyzu, obojživelníků či ptactva. Součástí zelených ploch budou ptačí budky i hmyzí hotel. Tvář této symbiózy budou tvořit zelené střechy, které kromě využití dešťové vody v čase horka budou bránit přehřívání vnitřních prostor bytů. Jejich přirozený naturel podpoří návrat původní fauny, která je pro symbiózu v jeho nejpestřejších podobách naprosto klíčová.
Údaje na této webové stránce mají informativní charakter a mohou se měnit.