VIDEO

Kuchyně Oresi

Naše kuchyně si zamilujete
Oresi vám dá víc.

Nabízíme vám jedinečnou škálu slev a bonusů, abyste měli jistotu, že v každé cenové a uživatelské třídě
u nás získáte vždy tu pro vás nejvýhodnější kuchyň.

KUCHYNĚ DOLTI ZA AKČNÍ CENY

Ideální poměr mezi výkonem a cenou!

Značka Dolti nabízí škálu atraktivních dezénů, variabilní řadu modulů a prostorových řešení, rozsáhlé příslušenství pro vysoký uživatelský komfort. To vše za bezkonkurenční cenu, která je teď snížena u všech modelů kuchyní Dolti.
 
Navštivte naše prodejny a přesvědčte se teď o výhodnosti naší nabídky. Váš prodejce Oresi vám zhotoví návrh ve 3D, a to nezávazně a zcela zadarmo.

KUCHYNĚ DOLTI COLLECTION ZA AKČNÍ CENY

Designové kuchyně v duchu světových trendů
teď mimořádně výhodně!

 
Mimořádně nízké akční ceny naší řady Dolti Collection vám otevírají přístup k nejmódnějším dekorům, materiálům a designovým prvkům současnosti, které pro vás zpracovali naši architekti společně s italským designérem Andreou Capovillou.

KUCHYNĚ LIVANZA ZA AKČNÍ CENY

Kuchyně Livanza od Oresi s kvalitou Made in Germany

 
Atraktivní prémiové kuchyně Livanza přinášejí mimořádnou šíři výběru jak v oblasti designu, tak v rovině technologií. Vyrábíme je individuálně přesně na míru v moderní německé továrně.
 
Využijte jedinečné akční ceny.
 

KUCHYNĚ BAUFORMAT ZA AKČNÍ CENY

Německý perfekcionizmus s výhodami Oresi!

 
Luxusní kuchyně Bauformat od německého výrobce se stoletou tradicí vynikají uživatelským komfortem, reprezentativní estetikou a nejvyspělejšími technologiemi.
 
Využijte jedinečné akční ceny.
Bauformat na českém trhu exkluzivně u Oresi.
 

ORESI DESETILETÁ ZÁRUKA

Z kvality jsme neslevili!
 
Všude šetříme, snižujeme ceny, ale kvalita našeho nábytku je pro nás prvořadá. Na tomto webu najdete také řadu certifikátů od prestižních vědeckých institucí, které dokládají konstrukční a funkční bezvadnost našeho nábytku a také jeho zdravotní a hygienickou nezávadnost. Proto si můžeme dovolit dávat na náš nábytek záruku prodlouženou na 10 let.

POJIŠTĚNÍ DESETILETÉ ZÁRUKY

10 let jistoty
 
Pojištění je stoprocentní jistota pro vás! Platnost prodloužené desetileté záruky Oresi jsme pojistili u Kooperativy. S prodlouženou zárukou se můžete setkat u různého zboží, ale záruka Oresi se od jiných odlišuje tím, že platí bez jakýchkoli omezení a kompromisů pro každého. A je zadarmo. Navíc, pro vaši stoprocentní jistotu jsme tuto záruku pojistili u jednoho z největších pojišťovacích ústavů,
u Kooperativy. A to samozřejmě na účet Oresi.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY

A teď to nejlepší!
 
Garance nejnižší ceny je tu proto, abyste si nakupování nové kuchyně doslova užili. Neváhejte a společně s našimi odbornými prodejci porovnejte jakoukoli konkurenční nabídku srovnatelné kvality. Pokud nám předložíte cenově výhodnější nabídku na kuchyň od jiného prodejce nebo výrobce, dáme vám stejnou cenu a jako odměnu ještě přidáme slevu 5%. Chceme, aby pro vás naše cena i kvalita byly vždy ty nejlepší.

PĚTILETÁ ZÁRUKA NA DŘEZY A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dlouhé roky bez starosti!
 
U švýcarské značky dřezů Franke, jsme pro vás vyjednali
prodlouženou pětiletou záruku, která platí exkluzivně u Oresi
a je pro vás zcela zadarmo.

GRAFICKÝ NÁVRH VE 3D NEZÁVAZNĚ A ZDARMA

Hrajeme čistou hru!
 
Vypracovat grafický návrh kuchyně tak, aby vyhovoval všem požadavkům budoucích uživatelů i aktuálním nárokům na ergonomii, uživatelský komfort a estetiku, rozhodně není jednoduché. Obraťte se na naše odborně školené prodejce, kteří vám takový návrh připraví ve 3D samozřejmě zdarma.

VIDEOKANÁL ORESI

Proměny kuchyní
 
Proměny kuchyní, tak se jmenuje videokanál Oresi. Hledáte nápad, inspiraci a nebo se chcete podívat, jak by mohla vypadat vaše nová vysněná kuchyně?

KATALOGY KE STAŽENÍ

Nabídku Oresi tvoří čtyři značky kuchyní. Luxusní kuchyně Bauformat, prémiové kuchyně Livanza, kuchyně střední třídy Dolti a jejich designová nadstavba Dolti Collection jsou vždy nejvýhodnější ve své třídě na trhu. Prolistujte si digitální verze našich katalogů jednotlivých značek kuchyní.

Více