VIDEO

nábytek LAMAS

 
 
 

Dejte životu prostor. Vestavěné skříně a nábytek na míru


Dejte vašemu domovu nový rozměr s vestavěnými skříněmi a nábytkem na míru. Užívejte si dostatek prostoru pro vše, co potřebujete, unikátní moderní design a špičkovou kvalitu produktů vytvořených pro váš opravdu dokonalý domov. Nábytek přesně na míru splní všechny vaše nároky a požadavky a vestavěné skříně můžete přizpůsobovat přesně vašim potřebám či kdykoli doplnit o další moduly.
 
 

Klíčové výhody pro vás

extra výhodná cena
česká výroba
rychlé dodání
20 let zkušeností s výrobou nábytku
partner Oresi kuchyně

+ skvělá sleva až 5 % pro klienty projektu Dubičný potok 

 

PŘEDSÍN

Vítejte doma. Pohodlně si odložte oblečení, zavazadla a vše, co potřebujete. Díky vestavěným skříním a nábytku na míru to budete mít pěkně vždy po ruce a bez zbytečných nároků na prostor.

OBÝVAČKA

Usaďte se, klidně si vychutnejte kávu nebo zalistujte v dobré knize. Nábytek přesně podle vašich představ poskytne vždy dostatek prostoru a možností využití vám i celé vaší rodině a přátelům.

LOŽNICE

Odpočiňte si od starostí s úložným prostorem. Vestavěné skříně a nábytek přesně na míru vytvoří ve vaší ložnici dostatek prostoru pro snění jakéhokoli druhu.

KOUPELNA

Vychutnejte si chvilku jen pro sebe. O vše ostatní je dokonale postaráno díky skříňkám a úložným prostorům na míru a přesně podle vašich představ.

DĚTSKÝ POKOJ

Dopřejte dětem prostor pro rozlet. S nábytkem přesně na míru vytvoříte lehký a hravě prostor, který bude vyhovovat nejen jejich zálibám a koníčkům, ale zejména jejich potřebám a věku.

 

Naši experti jsou připraveni realizovat vaše nábytkové sny.
Oslovte nás ještě dnes!