VIDEO

Štandardy budov

Tepelný komfort

Tepelnou pohodu zajišťuje zateplení bytových domů a vícekomorová okna s izolačním trojsklem.

Rychlý přístup do bytu

Každý vchod má samostatný výtah a schodiště, kterými se dostane rychle z bytu na přízemí anebo na podzemní parkoviště.

Bezbariérový přístup

Bytové domy jsou řešeny tak, aby umožnili bezbariérový přístup i osobám s omezenou schopností pohybu z vnějšího terénu, a stejně tak i z podzemního parkoviště.

Suchou nohou na parkoviště

Pro každého klienta je k dispozici minimálně jedno parkovací místo v podzemí, ke kterému se dostane výtahem z každého podlaží.

Pěť obytných podlaží

Přízemí Objektu D je věnované službám a malým obchodníkům. Své místo zde bude mít i mateřská škola. Ve 2-5 NP se nachází byty s lodžiemi a balkony a v 6 NP byty s rozlehlými terasami.

Venkovní stínění

V 6. nadzemním podlaží je instalováno venkonvní stínění, které zajistí tepelný komfort i v období letních horkých dní, bez potřeby montáže klimatizace.

Tepelný komfort
Tepelnou pohodu zajišťuje zateplení bytových domů a vícekomorová okna s izolačním trojsklem. Tepelný komfort výrazně zlepšují i zelené střechy.
Rychlý přístup do bytu
Každý vchod má samostatný výtah a schodiště, kterými se dostane rychle z bytu do přízemí anebo na podzemní parkoviště.
Bezbariérový přístup do bytu
Bytové domy jsou řešeny tak, aby umožnily bezbariérový přístup i osobám s omezenou schopností pohybu, a to jak z vnějšího terénu, tak i z podzemního parkoviště.
Suchou nohou do podzemní garáže
Pro každého klienta je k dispozici minimálně jedno parkovací stání v podzemí, ke kterému vede přístup z každého podlaží výtahem či po schodišti.
Pět obytných podlaží
Přízemí Objektu D je vymezeno malým obchodníkům a službám. Své místo zde bude mít i mateřská školka. Ve 2-5 NP se nachází byty s lodžiemi a balkony a v 6 NP byty s rozlehlými terasami.
Venkovní stínění
V 6. nadzemním podlaží je instalováno venkonvní stínění, které zajistí tepelný komfort i v období letních horkých dní, bez potřeby montáže klimatizace..